Google Play indir
Google Play Google Play 2 Google Play 3


İNDİR - (Android 4.2 ve üzeri)

Android için Uygulama Ve Oyun Mağazası Uygulaması

Genel olarak Android marka telefon ve tabletlerin içerisinde Google Play Store uygulaması kurulu olarak gelmektedir. Bazı tablet veya telefonlarda nadirde olsa kurulu olmadığı oluyor. işte bu gibi durumlarda Play Store uygulamasını sitemiz üzerinden indirerek oyun ve uygulamaları kolayca ulaşabilirsiniz. Google Play Store (APK), Google tarafından geliştirilmekte olan tüm Android oyun ve uygulamalarına ulaşabileceğiniz en popüler Android market uygulamasıdır.

Google Play Store ile Android mobil cihazlarınıza oyun ve uygulamaları indirebilirsiniz.

Birbirinden farklı kategorilere göre sıralanmış olan uygulamaları inceleyip kullanıcı yorumlarını verdikleri puanları analiz ederek indireceğiniz uygulama hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Google Play uygulamasından Android telefonun veya tabletinize yükledikten sonra Gmail hesap bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Gmail hesabınız ile giriş yaptıktan sonra Google Play'ın arama bölümünden istediğiniz uygulama veya oyunu arayarak rahatlıkla indirebilirsiniz.

Google uygulamalarını ve Google Play'den alınan uygulamaları güncellemek için kullanılır. Bu bileşen, Google hizmetlerinizde kimlik doğrulama, senkronize edilen kişiler, en son kullanıcı gizliliği ayarlarının tümüne erişme ve daha yüksek kalitede, daha az güç harcayan konum tabanlı hizmetler gibi temel işlevleri sağlar. Google Play hizmetlerinin yüklemesini kaldırırsanız uygulamalar çalışmayabilir.

Ücretsiz olarak indirip kullanabielceğiniz bu Android market içerisinde pekçok kategori altında Android için binlerce oyun, ugulama, ofis programı gibi aradığınız her şey yer alır. Ayrıca Google Play hesabınıza birden fazla cihaz tanımlayabilir ve indirmek istediğiniz uygulamaların veya oyunların cihazlarınız uyumlu olup olmadığını görüntüleyebilmeniz mümkün. Mobil cihazlarınızda sahip olduğunuz tüm uygulamaları, oyunları ve diğer verileri Google Play hesabınız üzerine yedekleyerek ileride sorun olduğu zaman geri alabilirsiniz.

Google tarafından hazırlanan uygulama, Android telefon veya tabletinizdeki Google hesabınızla entegreli çalışır. Google Play indir üzerinde yer alan içeriklere yorum bırakabilir, uygulamaları indirebilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz.

İndireceğiniz APK dosyasını kurabilmek için Ayarlar - Uygulamalar bölümündeki Bilinmeyen kaynaklar seçeneği aktif etmelisiniz.

Yenilikler:
- Google Etiket Yöneticisi Geliştirilmiş E-Ticaret API'sı
- Reklamlar API'sı ile ilgili, HTTPS desteğini içeren iyileştirmeler
- Konum API'sı ile ilgili, pil optimizasyonlarını içeren iyileştirmeler
- Drive API'sı ile ilgili, çakışma çözümlemeyi içeren iyileştirmeler
- Android Wear API'sı ile ilgili iyileştirmeler
- Google Fit geliştirici önizlemesi

Detay Bilgiler:
Versiyon:
7.5.08
Boyut:
20.00 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Android 4.2 ve üzeri
Üretici:
Google
Editor:
Muhammed
İlginizi Çekebilir